Wzmacniacz pętli indukcyjnej z automatycznym złączem SCART

Producent: 
UniVox
Model: 
DLS-30
Rodzaj: 
Indywidualny
Zastosowanie: 
indywidualne
Pow. pokrycia: 
miejscowo
do 40 m
Rodzaje źródeł: 
TV
Instalacja: 
przenośna
stacjonarna

UniVox® DLS-30 jest urządzeniem wspomagającym słyszenie dźwięku z telewizora przeznaczonym dla użytkowników aparatów słuchowych. DLS-30 posiada wbudowane automatyczne złącze SCART (EURO), które w łatwy sposób można podłączyć do wyjścia SCART Twojego telewizora. Funkcja autoasart jest potrzebna aby zapewnić słyszenie właściwego sygnału w pętli, gdy do Twojego telewizora jest podłączona większa ilość urządzeń (video, dvd, itp.). Jeśli masz kilka urządzeń, upewnij się, że wszystkie są połączone szeregowo. Wszystkie urządzenia, z wyjątkiem ostatniego powinny mieć podłączone dwa przewody SCART (rysunek na stronie 2.) W wypadku, gdy szeregowe podłączenie nie jest możliwe, do wzmacniacza pętli powinien być podłączony mikrofon (akcesoria) i przystawiony do głośnika telewizora.
Połóż poduszkę indukcyjną na swoim ulubionym krześle i ustaw aparat słuchowy w pozycji T. Dla zapewnienia większej powierzchni słyszenia, zamiast poduszki indukcyjnej, możesz podłączyć specjalny przewód pętli "kanapowej". Dzięki zastosowanej kontroli poziomu dźwięku (podwójny układ Automatycznej Regulacji Wzmocnienia ARW) DLS-30 zapewnia bardzo czysty dźwięk o odpowiedniej głośności.
Jeśli używasz telewizora plazmowego/LCD i występują problemy z opóźnieniem dźwięku, radzimy użyć wzmacniacza UniVox® DLS-30TV, który posiada te same parametry, jednak dodatkowo umożliwia synchronizację dźwięku.

Dokumentacja: 

Mapa miejsc

Miejsca przyjazne osobom niedosłyszącym.

Zobacz na mapie...

Partnerzy serwisu

Propeller - lokalny instalator dostarczający pętle indukcyjne i systemy nagłośnienia wysokiej jakości (częściowo województwo wielkopolskie i dolnośląskie). Posiada doświadczenie w zakresie pętli indukcyjnych przenośnych i stacjonarnych.

 

Magellan - instalator lokalny wykwalifikowany w zakresie projektowania i instalacji pętli indukcyjnych i systemów nagłośnienia, doświadczony oraz wyposażony w odpowiedni sprzęt pomiarowy (województwo podkarpackie i małopolskie)

 

Pro-Rock AV System - doświadczony dostawca systemów nagłośnienia i lokalny instalator pętli indukcyjnych w województwie lubuskim. Wykwalifikowany w zakresie projektowania pętli dla osób słabosłyszących i wyposażony w odpowiednie urządzenia do regulacji systemów zgodnie z normą.

Zaprojektuj

Określ parametry i zaprojektuj swój system...