Wzmacniacz pętli indukcyjnej o niezwykle dużej mocy i wysokiej stabilności pracy

Producent: 
UniVox
Model: 
PLS-900
Rodzaj: 
Profesjonalny
Zastosowanie: 
profesjonalne
Pow. pokrycia: 
pow. 200 m
Rodzaje źródeł: 
mikrofon
wejście liniowe (np. MP3, CD)
Instalacja: 
stacjonarna

Seria wzmacniaczy UniVox® PLS została zaprojektowana do zastosowań profesjonalnych, cechują ją najwyŜsza stabilność i bezpieczeństwo działania. W 100% zabezpieczenie przeciwimpulsowe i przeciwspięciowe, programowane, symetryczne wejścia XLR i duŜa moc wzmacniacza spełniają nawet największe wymagania. Podwójny układ ARW (Automatyczna Regulacja Wzmocnienia) sterujący poziomem sygnału wyjściowego zapewnia stabilne pole elektromagnetyczne, co się przekłada na stały poziom dźwięku i wysoką wyrazistość mowy, nawet w hałaśliwym otoczeniu. Wbudowane gniazdo słuchawkowe pozwala kontrolować jakość dźwięku na wyjściu.
UniVox® PLS spełnia wszystkie wymogi standardów międzynarodowych oraz brytyjskich dla wzmacniaczy pętli indukcyjnej.
UniVox® PLS-900 pokrywa powierzchnie do 7000m2. Doskonale zaprojektowany układ elektroniczny oraz niewiarygodny zapas prądu na wyjściu czynią to urządzenie bezpiecznym pomimo duŜej mocy zapewniając szeroki margines bezpieczeństwa.

Zdjęcie: 
Wzmacniacz pętli indukcyjnej o niezwykle dużej mocy i wysokiej stabilności pracy
Dokumentacja: 

Mapa miejsc

Miejsca przyjazne osobom niedosłyszącym.

Zobacz na mapie...

Partnerzy serwisu

Propeller - lokalny instalator dostarczający pętle indukcyjne i systemy nagłośnienia wysokiej jakości (częściowo województwo wielkopolskie i dolnośląskie). Posiada doświadczenie w zakresie pętli indukcyjnych przenośnych i stacjonarnych.

 

Magellan - instalator lokalny wykwalifikowany w zakresie projektowania i instalacji pętli indukcyjnych i systemów nagłośnienia, doświadczony oraz wyposażony w odpowiedni sprzęt pomiarowy (województwo podkarpackie i małopolskie)

 

Pro-Rock AV System - doświadczony dostawca systemów nagłośnienia i lokalny instalator pętli indukcyjnych w województwie lubuskim. Wykwalifikowany w zakresie projektowania pętli dla osób słabosłyszących i wyposażony w odpowiednie urządzenia do regulacji systemów zgodnie z normą.

Zaprojektuj

Określ parametry i zaprojektuj swój system...