Wzmacniacz pętli indukcyjnej o jakości Hi-Fi

Producent: 
UniVox
Model: 
SLS-300XF
Rodzaj: 
Profesjonalny
Zastosowanie: 
profesjonalne
Pow. pokrycia: 
pow. 200 m
Rodzaje źródeł: 
mikrofon
wejście liniowe (np. MP3, CD)
Instalacja: 
stacjonarna

UniVox® SLS Super Loop System, to seria wzmacniaczy stworzona do profesjonalnych zastosowań w miejscach, gdzie konieczny jest najwyższej jakości, idealnie odzwierciedlony dźwięk oraz ekstremalnie mały przeciek sygnału w każdym kierunku. UniVox® SLS kontroluje pole magnetyczne we wszystkich trzech wymiarach, wytwarzając różne poziomy dla różnych wysokości. Dzięki temu możliwe jest spełnienie wymagań normy międzynarodowej IEC dla pozycji stojącej i siedzącej lub pokrycie sekcji miejsc siedzących o różnej wysokości.

Dokumentacja: 

Mapa miejsc

Miejsca przyjazne osobom niedosłyszącym.

Zobacz na mapie...

Partnerzy serwisu

Propeller - lokalny instalator dostarczający pętle indukcyjne i systemy nagłośnienia wysokiej jakości (częściowo województwo wielkopolskie i dolnośląskie). Posiada doświadczenie w zakresie pętli indukcyjnych przenośnych i stacjonarnych.

 

Magellan - instalator lokalny wykwalifikowany w zakresie projektowania i instalacji pętli indukcyjnych i systemów nagłośnienia, doświadczony oraz wyposażony w odpowiedni sprzęt pomiarowy (województwo podkarpackie i małopolskie)

 

Pro-Rock AV System - doświadczony dostawca systemów nagłośnienia i lokalny instalator pętli indukcyjnych w województwie lubuskim. Wykwalifikowany w zakresie projektowania pętli dla osób słabosłyszących i wyposażony w odpowiednie urządzenia do regulacji systemów zgodnie z normą.

Zaprojektuj

Określ parametry i zaprojektuj swój system...