Wzmacniacz pętli indukcyjnej dla wind i autobusów

Producent: 
UniVox
Model: 
AC/DC-100
Rodzaj: 
Profesjonalny
Zastosowanie: 
profesjonalne
Pow. pokrycia: 
miejscowo
81-200 m
Rodzaje źródeł: 
mikrofon
wejście liniowe (np. MP3, CD)
Instalacja: 
stacjonarna

UniVox® AC/DC-100 to wysoce efektywny, profesjonalny, niewielkich rozmiarów wzmacniacz pętli indukcyjnej zaprojektowany dla takich pomieszczeń, jak autobusy, czy windy.
Ten niezawodny i łatwy w użyciu wzmacniacz może być zasilany jednocześnie 230-240V AC i 12-36V DC. Przełącza źródło zasilania automatycznie między AC i DC w przypadku awarii zasilania. UniVox® AC/DC-100 to niezawodny wzmacniacz posiadający szeroki margines bezpieczeństwa oraz wyjątkowo duży prąd i moc wyjściową.
Wbudowany podwójny układ Automatycznej Regulacji Wzmocnienia (ARW) na wejściu oraz samoregulujący układ ARW na wyjściu zapewnia stały, stabilny poziom dźwięku oraz doskonałą zrozumiałość i wyrazistość mowy nawet w trudnych warunkach akustycznych.

Dokumentacja: 

Mapa miejsc

Miejsca przyjazne osobom niedosłyszącym.

Zobacz na mapie...

Partnerzy serwisu

Propeller - lokalny instalator dostarczający pętle indukcyjne i systemy nagłośnienia wysokiej jakości (częściowo województwo wielkopolskie i dolnośląskie). Posiada doświadczenie w zakresie pętli indukcyjnych przenośnych i stacjonarnych.

 

Magellan - instalator lokalny wykwalifikowany w zakresie projektowania i instalacji pętli indukcyjnych i systemów nagłośnienia, doświadczony oraz wyposażony w odpowiedni sprzęt pomiarowy (województwo podkarpackie i małopolskie)

 

Pro-Rock AV System - doświadczony dostawca systemów nagłośnienia i lokalny instalator pętli indukcyjnych w województwie lubuskim. Wykwalifikowany w zakresie projektowania pętli dla osób słabosłyszących i wyposażony w odpowiednie urządzenia do regulacji systemów zgodnie z normą.

Zaprojektuj

Określ parametry i zaprojektuj swój system...