Wzmacniacz pętli indukcyjnej

Producent: 
UniVox
Model: 
1A
Rodzaj: 
Indywidualny
Zastosowanie: 
indywidualne
Pow. pokrycia: 
miejscowo
Rodzaje źródeł: 
mikrofon
Instalacja: 
stacjonarna

Zaawansowany, łatwy w obsłudze, automatycznie zmieniający tryb pracy – wzmacniacz pętli indukcyjnej oraz wzmacniacz słuchawkowy. Wyposażony w system podwójnej automatycznej regulacji wzmocnienia (ARW) dla otrzymania stabilnego, prawidłowego pola magnetycznego.

Zdjęcie: 
Wzmacniacz pętli indukcyjnej
Dokumentacja: 

Mapa miejsc

Miejsca przyjazne osobom niedosłyszącym.

Zobacz na mapie...

Partnerzy serwisu

Propeller - lokalny instalator dostarczający pętle indukcyjne i systemy nagłośnienia wysokiej jakości (częściowo województwo wielkopolskie i dolnośląskie). Posiada doświadczenie w zakresie pętli indukcyjnych przenośnych i stacjonarnych.

 

Magellan - instalator lokalny wykwalifikowany w zakresie projektowania i instalacji pętli indukcyjnych i systemów nagłośnienia, doświadczony oraz wyposażony w odpowiedni sprzęt pomiarowy (województwo podkarpackie i małopolskie)

 

Pro-Rock AV System - doświadczony dostawca systemów nagłośnienia i lokalny instalator pętli indukcyjnych w województwie lubuskim. Wykwalifikowany w zakresie projektowania pętli dla osób słabosłyszących i wyposażony w odpowiednie urządzenia do regulacji systemów zgodnie z normą.

Zaprojektuj

Określ parametry i zaprojektuj swój system...