UniVox CTC Systemy dla okienek kasowych oraz punktów obsługi klienta

Rodzaj: 
Profesjonalny

Systemy pętli indukcyjnej UniVox CTC (Cross The Counter) to zestawy gotowe do pracy w recepcjach, punktach informacyjnych, kasach biletowych oraz kasach w supermarketach. Wszystkie zestawy zawierają wzmacniacz pętli indukcyjnej, mikrofon oraz matę indukcyjną. Poprzez instalacji systemu CTC, użytkownicy aparatów słuchowych cieszą się wysokim komfortem komunikacji z obsługującą ich osobą oraz uzyskują idealną wyrazistość mowy.
Aby zapewnić prawidłowo silny sygnał dla małych, drewnianych biurek oraz dużych recepcji z metalowymi elementami do wyboru są dwa różne wzmacniacze. Do wyboru są również dwa różne mikrofony – na "gęsiej szyi" lub samoprzylepny, który można w łatwy sposób zamontować na szybie, czy ścianie. W każdym zestawie CTC znajduje się mata indukcyjna, montowana pod biurkiem, ladą, czy pod okienkiem.
Dzięki wyposażeniu wzmacniaczy w nowoczesny układ automatycznej regulacji wzmocnienia (ARW), system CTC zapewnia idealnie wyrazistą mowę nawet w bardzo trudnych warunkach. Prawidłowo zainstalowany system CTC nie wymaga żadnych regulacji, ani korekcji ustawień.

Dokumentacja: 

Mapa miejsc

Miejsca przyjazne osobom niedosłyszącym.

Zobacz na mapie...

Partnerzy serwisu

Propeller - lokalny instalator dostarczający pętle indukcyjne i systemy nagłośnienia wysokiej jakości (częściowo województwo wielkopolskie i dolnośląskie). Posiada doświadczenie w zakresie pętli indukcyjnych przenośnych i stacjonarnych.

 

Magellan - instalator lokalny wykwalifikowany w zakresie projektowania i instalacji pętli indukcyjnych i systemów nagłośnienia, doświadczony oraz wyposażony w odpowiedni sprzęt pomiarowy (województwo podkarpackie i małopolskie)

 

Pro-Rock AV System - doświadczony dostawca systemów nagłośnienia i lokalny instalator pętli indukcyjnych w województwie lubuskim. Wykwalifikowany w zakresie projektowania pętli dla osób słabosłyszących i wyposażony w odpowiednie urządzenia do regulacji systemów zgodnie z normą.

Zaprojektuj

Określ parametry i zaprojektuj swój system...